GIC Dafne z Kociego Snu*PL ( DM)

Kolor: niebieski szylkret (BRI g)
Ur: 05.03.2008
Matka: GIC Arabeska Sarantina*PL (BRI f)
Ojciec: IC Jantar Finch Nest*PL (BRI c)
Gr.krwi: A
Testy: FELV, FIV - ujemne

Dafne jest prawdziwą kocią dostojną „Matroną”. ma swoje zasady i jest w pewnym sensie Indywidualistką . Jest bardzo mądra i inteligentna ( jak wszystkie nasze koty), rozumie co się do niej mówi.Wiedzie Prym w całe kociej „Ferajnie” i cała reszta ma do niej respekt i żyje z Nią na dystans.

Nasza Matrona wydała na świat ostatniego Potomka, kremowego kocurka Fabio ,po wychowaniu swojego Jedynaka, już   nie będzie musiała się martwić o swoje maluszki. Urodziła ich niemało, była troskliwą i opiekuńczą mamą. Oprócz swoich dzieci opiekowała się i  dokarmiała swoje wnuki . Czas najwyższy, żeby już żyła sobie beztrosko. Czas już na zasłużony odpoczynek.

  • Galeria
  • Osiągnięcia
  • Rodowód
  • Wystawy

Nasza dostojna najstarsza wśród kotek  GIC Dafne z Kociego Snu*PL w dniu 26-06-2014 otrzymała Dyplom z dożywotnim tytułem DM-Distinguished Merit. !!! Dyplom został nadany przez Polską Federację Felinologiczną- Felis Polonia.  Ten tytuł świadczy o ideale kota Brytyjskiego i jego potomstwie, bez wad. Do otrzymania tego tytułu potrzebne było przedłożenie pięciu dyplomów, pięciorga dzieci naszej Dafne, przebywających w różnych hodowlach z tytułami od IC . To potomstwo to: SC Emma Kocia Ostoja*PL, SC Emilka Kocia Ostoja*PL, GIC Idol- hodowla Daymon*PL, IC Angelo Kocia Ostoja*PL- hodowla-Koty u Ali *PL, IC Izyda Kocia Ostoja*PL- hodowla Rainbow Home,DE. Za ten tytuł  nasza „Gwiazda’ na wystawie w Gliwicach (20-07-2014) otrzymała od FPL-u   piękną Rozetę z tytułem DM , piękny puchar od  CAT CLUB  Rybnik i masę prezentów w postaci karmy i żwirku. Jesteśmy dumni z naszej Dafne  i  z jej potomstwa za przysporzenie dla naszej hodowli  takiego zaszczytu !!!