SC Emma Kocia Ostoja*PL

Kolor: niebieska (BRI a)
Ur: 2011-07-08
Matka: GIC DAFNE z Kociego Snu*PL ( DM) (BRI g)
Ojciec: GIC ELVIS Hodosblue*SK (BRI a)
Gr.krwi: Gr.krwi: B
Testy: Testy: FELV, FIV- Negatywne, HCM: Normal, PKD: Negatywne.Nasza piękna i kochana Emma przeszła już na swoją szczerze zapracowaną emeryturę.   Żyje sobie teraz bezstresowo i nadal jest wielką Przylepą. Przychodzi  na kolana i uwielbia być chwalona i wygłaskana.

  • Galeria
  • Rodowód
  • Osiągnięcia
  • Wystawy

Nasza piękna Emi w listopadzie 2012r wybrała się na wystawę  do Łodzi, żeby rozpocząć tytuł CH, poszło Jej naprawdę SUPER !!!. Sędziowie byli Nią naprawdę zachwyceni, w oba dni wystawy otrzymała ocenę doskonałą Ex1 CAC( dwa certyfikaty) potrzebne do tytułu CH i NOM BIS ( najładniejsza kotka krótkowłosa). Po trzeci certyfikat wybrała się do Gorzowa WLKP, gdzie zdobyła ostatni certyfikat i ukończyła tytuł CHAMPION Na początku grudnia odwiedziła Warszawę i tam dwiema doskonałymi ocenami Ex1  i dwoma certyfikatami  „CACIB”, rozpoczęła następny Tytuł IC , a że do tego tytułu potrzebny jest jeden certyfikat z innego kraju, to nasza Emi , po zdobycie ostatniego CACIB-a i tym samym ukończenie tytułu IC – MIĘDZYNARODOWY CHAMPION, wybrała się na Maraton Wystawowy tzw. Trójwystawa do odległych Czeskich  Litomeric.  Tam ukończyła z powodzeniem tytuł IC i rozpoczęła następny, już bardzo wysoki tytuł GIC( do pełnego tytułu potrzebnych jest 6 certyfikatów z 3 krajów). Nasza ambitna kotka postanowiła, że będzie posiadaczką  tytułu GIC, żeby dorównać swoim rodzicom i siostrze Emilce.Emi udowodniła, że nie jest gołosłowna i uparcie dążyła do zamierzonego celu następne CAGCIB-y (certyfikat potrzebny do Tyt: GIC) zdobyła w Ostrawie, (CZECHY), w Bratysławie, (SŁOWACJA) i ostatni certyfikat, który uwieńczył JEJ trudy wszystkich wystaw zdobyła w Brzegu (02-03-2013).I Tak w ciągu 4 miesięcy nasza Emma zdobyła bardzo wysoki Tytuł : GIC -WIELKI MIĘDZYNARODOWY CHAMPION !!!.

Nasza piękna Emma rozpoczęła ostatnie, już wojaże po wystawach z zamiarem ukończenia ostatniego czwartego tytułu: SC (EUROPA CHAMPION). Pierwszą wystawą była wystawa : 16,17-11-2013 w Żorach.  Emcia  otrzymała wspaniałe oceny w sobotę z rąk p. sędzi Angeliki Kneifel,DE otrzymała ocenę doskonałą  Ex1 CACS, BIV i NOM BIS i otrzymała nominację do BIS !!!  A w niedzielę z rąk p. sędzi:Vesna Riznar-Resetic,HR, otrzymała drugi certyfikat do tytułu SC: Ex1 CACS i wygrała BIV !!! Wystawa była bardzo udana ! Po tej udanej wystawie Emma  wybrała się 30.11.2013 i 01.12.2013 do Olomouca, CZ tam w oba dni z rak p. sędziego: i. Pruchniaka i p. sędzi: Laskowska- Malaga otrzymała 2  oceny doskonałe Ex1  i następne 2  certyfikaty. Następne 2 wystawy zaliczyła  04.01.2014 i 05.01.2914 w Ostravie, CZ i też otrzymała następne dwa certyfikaty CACS  od p.sędzi : P. Snajderova, Cz i p. sędziego; Y. Roca-Folch, Fr. Już miała sześć certyfikatów i potrzebne były jeszcze trzy, w tym jeden zagraniczny, po niewielkich namysłach wybrała się do Warszawy. W Warszawie, tez poszło jej bardzo dobrze  w sobotę 11.01.2014 i w niedzielę 12.01.2014  od .p. sędziego z Finlandii: V. Saarela i w następny dzień od p. sedzi z Danii: Maria Malevitch otrzymała dwa następne certfikaty. Do zdobycia pełnego tytułu pozostało zdobycie ,jeszcze jednego certyfikatu i po ten ostatni  nasza dzielna i zahartowana w podróżach koteczka wybrała się w długą podróż do Berlina. Wystawa była piękna  p. sędzia  Natalia Sidorowa,  z Rosji była zachwycona naszą koteczką i to z jej rąk Emma otrzymała ostatni certyfikat CACS !!! I w takim szybkim tempie nasza cudowna koteczka zdobyła piękny, ostatni i najwyższy tytuł: SC-EUROPA CHAMPION !!!.

Wielkie Gratulacje dla naszej ambitnej i cierpliwej Emi !. Jesteśmy z niej bardzo dumni , bo jest następnym  naszym kotem,który  przysporzył dla nas i dla naszej hodowli  dużo zaszczytu i chwały. i udowodniła, ze jest idealnym, bez wad pięknym Brytyjczykiem  !!!

Na wystawie w Gliwicach-20.07.2014 nasza koteczka za  najwyższy tytuł  i przysporzenie poniekąd chwały dla klubu  CAT CLUB RYBNIK  i oczywiście dla nas otrzymała od zarządu klubu piękny Puchar i Rozetę SC ! To jest zasłużone uwieńczenie jej zasług.! Może jeszcze kiedyś  zawita na wystawę, ale już jako HONOROWY GOŚĆ !