CH Ismena Kocia Ostoja*PL

ismena
Kolor: niebieska (BRI a)
Ur: 14.05.2012
Matka: GIC Dafne z Kociego Snu*PL ( DM ) (BRI g)
Ojciec: GIC Elvis HODOSBLUE*SK (BRI a)
Gr.krwi: A
Testy: FELV, FIV - negatywne, HCM: Normal, PKD: Negatywne

Ismena jest  córką Dafne i siostrą Emilki i Emmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Ją mamy. Pokładamy w Niej wielkie nadzieje, bo jest pięknym okazem hodowlanym i  z pewnością wystawowym.

  • Galeria
  • Rodowód
  • Osiągnięcia
  • Wystawy
Nasza  koteczka zdobyła pierwszy tytuł CHAMPION !!!  Pierwszy certyfikat do tego  tytułu,  otrzymała  na  Międzynarodowej Wystawie w Żorach   od p. sędzi z Niemiec;Angeliki Kneifel ocenę doskonałą Ex1 CAC , drugi certyfikat  Ex1 CAC,   przy dużej  konkurencji zdobyła, w Olomoucu, CZ  z rąk sędziego p. Ireneusza Pruchniaka PL, a trzeci Ex1 CAC   w Brnie, CZ od p. sędzi Berty Nemcowej,CZ.

Nasza piękna koteczka na wystawie w Żorach  uzyskała pierwszy certyfikat do tytułu CHAMPION . Warunkiem uzyskania tego tytułu    jest posiadanie trzech certyfikatów CAC  po następny nasza koteczka wybrała się  do Olomouca, CZ i trzeci certyfikat zdobyła w Brnie, CZ. Teraz nasza Ismenka jest już posiadaczem pełnego pierwszego tytułu. Czekamy z niecierpliwościa na Dyplom CHAMPION nadawany przez Polska Federację Felinologiczną- FPL .