IC Aron Wesołki*PL

Kolor: niebieski
Ur: 2016-12-25
Matka: Fiona Wesołki*PL
Ojciec: Nolan of Bring Joy,RU
Gr.krwi: B
Testy: FELV i FIV- negatywne, PKD-Norma (LABOKLIN,DE, HCM: Norma (WETKARDIO, dr. Anna Olejniczak-Pytel). Kocur nie niesie genu długiego włosa.


Kocurek przyjechał do nas w wieku 3,5 miesiąca z Mazur z renomowanej hodowli Wesołki*PL. Aron ma niesamowicie wesoły i bardzo przyjazny charakter jest bardzo towarzyski i ugodowy. Nie bez racji nazywamy go Wesołkiem jak mówi sama nazwa hodowli, ale on jest naprawdę dosłownym Wesołkiem. Jest naprawdę niesamowity. Po długiej i męczącej podróży ( przez 9 godzin mruczał na moich kolanach) wstąpił w nasze progi w środku nocy i na powitanie skorzystał z kuwety, napił się wody trochę podjadł i zniknął… Znalazłam go w sypialni na łóżku, spał w najlepsze głębokim snem. Od rana zwiedzał cały dom, zaprzyjaźnił się z maluchami i pozostałe dorosłe koty od razu go zaakceptowały. No i już zamieszkał na dobre. Jest wielkim Przylepą, co jakiś czas sprawdza czy jestem w domu, jak mnie znajdzie to już bez pieszczot i mruczenia się nie obejdzie Dziękujemy pani Asi za tak cudownego Wesołka.

Nie użyczamy kocura do krycia na zewnątrz.

  • Osiągnięcia
  • Galeria
  • Rodowód
  • Wystawy

Nasz Wielki Przylepa Aron na pierwszą wystawę wybrał się w wieku 10 miesięcy do  Olomuca ,CZ. 2017-12-02/03. W oba dni otrzymał 2x CAC  Sędziowie byli zachwyceni jego kolorem oczu i budową. Na następną wystawę wybrał się do Ostravy,CZ, 2018-06/07-01 i w pierwszym dniu otrzymał ostatni certyfikat CAC i ukończył tytuł CHAMPION !!! W drugim dniu  uzyskał pierwszy certyfikat CACIB  do następnego tytułu.Kolejny certyfikat CACIB  otrzymał na Słowacji we Vinicne, 28-01-2018 . Na następną wystawę wybrał się do Wrocławia w 2018-03-03/04. W pierwszym dniu  otrzymał oceny: Ex 1 CACIB  i ukończył drugi tytuł IC , INTER CHAMPION !!! (WIELKI MIĘDZYNARODOWY  CHAMPION!!!). W drugim dniu też się Super powiodło Aron otrzymał od p. sędzi z   Finlandii pierwszy certyfikat CAGCIB  do trzeciego tytułu GIC. Następną wystawą był Rybnik w 2018-10-06/07. W oba dni nasz kocurek pokonał konkurencje i w pierwszym dniu otrzymał oceny: Ex 1, CAGCIB, a w drugim poszalał i otrzymał  Ex 1, CAGCIB, NOM !!!  Nominacja do  Panelu BIS !!!