GIC Aurelius Agnus Dei*CZ

Ur: 9.04.2011
Matka: GIC Dida Kameryn*CZ (BRI a)
Ojciec: IC Seeback Clever Paw*CZ (BRI a)
Gr.krwi: A
Testy: FELV, FIV - negatywne, HCM: Normal, PKD DNA: Negatywne. Nie niesie genu długiego włosa.

Aurelius jest pięknym  postawnej postury  dorodnym Brytyjczykiem.
Pochodzi ze znanej  Czeskiej hodowli.  Bardzo lubi pieszczoty i zabawy i uwielbia nasze towarzystwo Jest kochanym dużym „Misiem”..

Nasz cudowny Misio , od nas się wyprowadził. Rozstanie po tylu latach było ciężkie dla i dla mnie i dla Niego. Przez prawie 7 lat   przysporzył mi same chwile radości . Ale , już nadszedł czas, żeby miał naprawdę wesołe i bezstresowe kocie życie.  Ale  lżej mi na sercu, bo trafił do pani  Justyny o wielkim sercu i wiem, że będzie szczęśliwy. Mieszka w Katowicach.

  • Galeria
  • Osiągnięcia
  • Rodowód
  • Wystawy
Aurelius ukończył tytuł CHAMPION i w Gorzowie WLKP rozpoczął drugi tytuł  IC. Sędzia Y. Roca- Folch, FR, był nim zauroczony. Nasz „Misio”otrzymał  ocenę doskonałą Ex1 CACIB
W celu ukończenia drugiego tytułu  nasz kocurek wybrał się do Czech, do Ołomouca. Wystawa była bardzo udana, sędziowie byli Nim zachwyceni. W oba dni otrzymał ocenę doskonałą Ex1   i dwa certyfikaty -CACIB, których brakowało do pełnego tytułu IC- INTERNATIONAL CHAMPION ( MIĘDZYNARODOWY CHAMPION).Nasz ambitny kocurek nie zaprzestał wędrówek, po wystawach i czasami razem z Emmą, a czasami sam podróżował i zdobywał potrzebne certyfikaty do Tytułu GIC .(Bo jako ojciec przyszłych maluchów nie może mieć niższego Tytułu od Ich Mam). Pierwsze trzy certyfikaty zdobył w bardzo odległych Litomericach, CZ, następnie w Hollabrunn, AUSTRIA i ostatni certyfikat, którym zakończył w tym roku wojaże po wystawach zdobył nasz kochany Pluszak 02-03-2013 w Brzegu.To, już jest czwarty tytuł  GIC (WIELKI MIĘDZYNARODOWY CHAMPION) w naszej hodowli.

Nasz Misio wybrał się na Międzynarodową Wystawę do Krakowa (08-06-2014) i otrzymał z rąk sędziego Dieter Filler pierwszy certyfikat do najwyższego tytułu SC.