SC Emilka Kocia Ostoja*PL

Kolor: szylkret niebieski (BRIg)
Ur: 2011-07-08
Matka: GIC DAFNE z Kociego Snu*PL (DM) (BRI g)
Ojciec: GIC ELVIS HODOSBLUE*SK (BRI a)
Gr.krwi: A
Testy: FELV, FIV- Negatywne, HCM: Normal, PKD:Negatywne

Emilka, jest naszą ozdobą hodowli, a to z tej racji, że  jako szylkret (dwukolorowa), jest niespotykanie ubarwiona. Wygląda  tak, jakby była cały czas uśmiechnięta .Jest bardzo kochana, dla nas zawsze będzie małym wesołym bardzo towarzyskim  kociakiem. Poza tym, jest niesamowitą przylepą, uwielbia przesiadywać na kolanach,czeka tylko na okazję, żeby pierwsza, przed innymi kotami  na te kolana wskoczyć.

Nasza kochana Emilka jest już na szczerze zasłużonej emeryturze.

  • Galeria
  • Rodowód
  • Osiągnięcia
  • Wystawy

Nasza Emilcia w celu uzyskania tytułu CHAMPION wybrała  się w czerwcu 2012 do  Krakowa, później do Bielska- Białej  , gdzie ukończyła zamierzony tytuł.

W związku z tym, że sędziowie byli Nią zauroczeni, postanowiła, ze zdobędzie jeszcze drugi tytuł IC ( MIĘDZYNARODOWY CHAMPION). W tym celu wybrała się na wystawę do Cieszyna, później  do Wrocławia i we Wrocławiu zdobyła tytuł IC.  Nasza ambitna Emilka, postanowiła ,że dorówna swoim rodzicom (Dafne i Elvisovi)  i zdobędzie jeszcze jeden tytuł GIC . W celu dokonania zamierzonego celu  wybrała się do Chrzanowa, gdzie wystartowała w celu zdobycia przedostatniego tytułu, przed SC. Wystawa, jak pozostałe była bardzo udana Emilka zdobyła dwa certyfikaty do tytułu GIC i wygrała BIV ( najładniejszy kot w kolorze).

Do uzyskania trzeciego z rzędu tytułu brakowało 4 wystaw, (w tym jest wymóg 2 wystaw zagranicznych). No to Emilka dogadała się z Bajką i w celu spełnienia swoich marzeń wybrała się do Ostravy CZ W Ostravie – poszło SUPER! Emilka zdobyła 2 certyfikaty i  przy dużej konkurencji wygrała NOM BIS ( najładniejszy kot w kategorii krótkowłosych). Pozostałe 2 certyfikaty Ex1 CAGCIB ( w oba dni otrzymała nominację do BIS) zdobyła w malowniczej Bańskiej Bystrzycy na Słowacji. Ten ostatni bardzo wysoki tytuł  GIC WIELKI MIĘDZYNARODOWY CHAMPION  zdobyła w ciągu 3 tygodni, a wszystkie trzy tytuły nasza Gwiazda zdobyła w niespełna 5 miesięcy.

Jesteśmy bardzo dumni z naszej pięknej Emilci!!!.

To jeszcze nie koniec wojaży po wystawach. Nasza wesoła Emilka postanowiła kontynuować ostatni tytuł, jakim jest SC ( EUROPA CHAMPION).Tytuł ten rozpoczęła 16,17-11-2013 w Żorach. W sobotę od p. sędzi Vesny Riznar-Resetic,HR otrzymała ocenę doskonałą Ex1 CACS i w niedzielę od p. sędzi: Angeliki Kneifel,DE otrzymała drugi certyfikat do tytułu SC- Ex1 CACS. Emilka w odróżnieniu do ambitnej Emmy, postanowiła, że zrobi sobie przerwę w wystawach , zacznie w nich uczestniczyć jesienią razem z Ismeną.A póki co to obie wspólnymi siłami wychowają swoje potomstwo, później odpoczną i pomyślą o dalszej karierze wystawowej. na obecną chwilę nasza piękna 'Gwiazdka’, jest posiadaczką sześciu certyfikatów CACS, do uzyskania pełnego tytułu pozostały jeszcze trzy, w tym jeden zagraniczny.

Piękna Emilka , jak coś zamierzy to musi zrealizować i tak po wychowaniu swojego uroczego potomstwa i  nie za bardzo długim wypoczynku podjęła decyzję o dokończeniu ostatniego tytułu i wybrała się 19.07.2014 na wystawę do Gliwic, gdzie otrzymała z kolei siódmy certyfikat, na  następnej wystawie nasza Emilka była w Ostravie,CZ i oczywiście wróciła z następnym certyfikatem.  Pozostał jeszcze  do zdobycia jeden certyfikat  i żeby  być już pełnoprawną posiadaczką najwyższego tytułu  Emilka wyjechała na Słowację do Żiliny i wróciła Cała Heppi z od dawna zamierzonym najpiękniejszym tytułem- SUPREME CHAMPION !!!