O nas

Nasza hodowla kotów brytyjskich krótkowłosych funkcjonuje od 2009 roku. Wszystkie koty włącznie z maluchami  mieszkają razem z nami i są pełnoprawnymi domownikami (dosłownie). Wszystkie kociaki są bardzo przez nas rozpieszczane, wszyscy żyjemy w
idealnej zgodzie i rozumiemy się bez słów. Cała kociarnia czuje się swojsko i bezpiecznie. Nasza hodowla jest zarejestrowana w Cat Club Rybnik, który należy do Felis Polonii- FPL/FIFE- Federation Internationale Feline.

Żeby pogłębić wiedzę na temat hodowli kotów ukończyłam kurs G 1 w Paw  Peds.

Hodowla nasza jest wolna od wszelkich chorób i wirusów. Koty są systematycznie szczepione i odrobaczane. Wszystkie testy FELV (kocia białaczka) i FIV( koci AIDS) – negatywne. Wszystkie nasze dorosłe koty posiadają aktualne genetyczne badania serca i nerek: HCM i PKD- negatywne. Pieczę weterynaryjną nad naszą hodowlą sprawuje lekarz weterynarii p. Krzysztof Jakubski- przychodnia „Filemon”. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług p. Krzysztofa.  Naszych pupilów karmimy wysokiej jakości mięskiem wołowym, filetem z indyka, puszki: , Cosma Thai, Cosma Glory, karmą suchą  MASTERYROYAL -CANIN. Kotki używają bardzo wydajnego piasku „Cat’s Best” Oko plus, lub Eco plus, który się zbryla i niweluje przykry zapach moczu. Przypuszczam, że nasi podopieczni mają u nas prawdziwą Kocią Ostoję.