Plejada gwiazd

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA Rybnik, 2018-10-06/07.

Owocna i bardzo udana  wystawa. Wspaniałe i z pewnością zasłużone i uczciwe oceny naszych pięknych podopiecznych pięć medali i takie oceny : BIS kitten 4-7 cat.3 !!! 1x BIV i 4x NOM BIS!!!  Wspaniałe nagrody  w postaci pięknych legowisk, wystroju do klatek wystawowych i nie tylko….

Na tę w pierwszy dzień wybrały się nasze dwie małe koteczki:, niebieska Finezja Kocia Ostoja*PL (6,5 mca) i niebiesko -kremowa Hortensja Kocia Ostoja*PL(4,5 mca) i  niebieski kocurek  IC Aron Wesołki*PL ( nasz dosłownie Wesołek). Wystawa była taka owocna, że się nie spodziewaliśmy, że zapowiadają się  nam  kolejne Gwiazdy  w naszej hodowli:))) Finezja z Hortensją nie miały sobie równych , pokonały wszystkie piękne małe kocięta  różnych ras, nie tylko Brytyjskich.  Obie otrzymały oceny doskonałe EX 1 , NOM (najładniejsze kotki w kategorii kotów krótkowłosych) –Nominacje do Panelu BIS !!!  Finezja zdobyła wszystko co było tylko możliwe: EX 1, BIV (najładniejsza kotka w kolorze niebieskim), NOM (najładniejsza kotka w kategorii kociąt krótkowłosych) i w PANELU BEST IN SHOW z wszystkich kociąt zostały dwie nasz małe Gwiazdy, ale niestety jedna mogła wygrać, chociaż sędziowie mieli poważny problem z wyborem i Finezja pokonała Hortensję. Wszyscy sędziowie  jednogłośnie zadecydowali, że BIS kitten 4-7 cat.3 !!! należy się naszej  Finezji   Jesteśmy Mega Dumni z naszych pociech !!!

Nasz Misio Aron Wesołki*PL, też nasz nie zawiódł, pokonał w swojej klasie konkurencję i otrzymał ocenę doskonałą EX 1 i kolejny certyfikat CAGCIB do trzeciego już tytułu GIC.

W drugi dzień wzięły udział dwa nasze zgodne młode niebieskie kocurki: IC Aron Wesołki*PL i nasz pupilek Uranos Kocia Ostoja*PL.p Sędzia była zachwycona obydwoma. Uranos był najmłodszym i najmniejszym kocurem, ale z opinii p. sędzi zapowiada się z czasem na Wystawowego Gwiazdora !!! ( W końcu jak mówi powiedzenie, „że niedaleko pada jabłko od jabłoni”, wszak jest synem Gwiazd SC Emmy Kocia Ostoja*PL i SC Gorbiego Nalim*CZ, 5 x BEST OF BEST!!!) Konkurencja była duża, same piękne dorodne kocury ! IC Aron otrzymał ocenę doskonałą EX 1, NOM !!!, czyli Nominację do Panelu BIS !!! A Uranos otrzymał ocenę doskonałą EX 1, CAC !!! I ukończył pierwszy tytuł CHAMPION !!!

.

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA- Ostrava,CZ

2018-01-06/07

W tej wystawie wziął udział nasz młody kocurek Aron Wesołki*PL. W oba dni otrzymał EX 1, CAC, czyli dwie oceny doskonałe  i dwa certyfikaty do pierwszego tytułu . Na tej wystawie ukończył tytuł CHAMPION !!! Arona oceniali sędziowie: w sobotę z Francji i w niedzielę z Białorusi, obaj  byli naszym kocurkiem zachwyceni !!!

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA -Olomouc,CZ 2017-12-02/03.

Na tę wystawę wybrał się nasz  Debiutant Aron Wesołki*PL (11 mcy). W oba dni otrzymał oceny doskonałe EX 1 i dwa certyfikaty CAC do pierwszego tytułu CHAMPION !!! Jesteśmy bardzo zadowoleni z ocen kocurka i jego  łagodnego zachowania  na wystawie.

W tej wystawie też wzięła udział koteczka z naszej hodowli Kasandra Kocia Ostoja*PL ( w hodowli Kotuson*PL). Przy bardzo dużej konkurencji koteczka otrzymała wysokie  doskonałe oceny EX 2 i EX 3.

 DVM Disinguished Variety Merit !!!

Tym kolejnym prestiżowym Tytułem Federacja FPL oficjalnie  uwieńczyła  wszystkie osiągnięcia wystawowe  pięknej kotki SC Benita Kocia Ostoja*PL  (  kotka w hodowli Czankra*PL).

FIFe  WORLD SHOW 2017  w Rijswijk, Zuid- Holand, Netherlands.

To było do przewidzenia !!! Super  Gwiazda, piękna SC BENITA Kocia Ostoja*PL,JW,DVM (BSH g)  w  hodowli Czankra*PL tak uwierzyła w swoje możliwości i w swoją urodę, ze postanowiła zaszaleć na całego  i  wraz ze swoimi właścicielami p. Anią i z p. Krzysztofem wybrała się do Holandii na ŚWIATOWĄ WYSTAWĘ. Na tę wystawę zgłosiło się ponad 2000 Kocich Piękności z całego Świata !!!! Wyprawa okazała się strzałem  w dziesiątkę ! Benita nie zawiodła i pokazała klasę, okazała się najpiękniejszą kotką  wśród pięknych Brytyjskich kotek w swoim kolorze, czyli niebiesko-kremowym (szylkret niebieski). Dostąpiła zaszczytu w postaci takich ocen: is BEST among all in Variety  british blue torties !!!!! To jest coś pięknego i niepowtarzalnego  !!!  Duma, Radość i wielka Chwała dla naszej hodowli !!!

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA- Rybnik 21/22-10-2017.

W tej wystawie  wziął udział nasz piękny Gwiazdor SC Gorbi Nalim*CZ wraz ze swoim małym pięciomiesięcznym synem  Zorba Kocia Ostoja*PL. Gorbi w oba dni otrzymał oceny honorowe 2xHP, a mały Zorba otrzymał doskonałą ocenę EX , a w drugim dniu ocenę EX 1 i pokonał swoją silną konkurencję. Sędziowie byli maluchem zachwyceni, okazał się pod każdym względem idealnym Brytjczykiem tak jak jego ojciec !!!

 

Na tę wystawę też przybyły koty wywodzące się z naszej hodowli, które już przysporzyły nam dużo radości i powodu do dumy: piękna wystawowa Gwiazda SP Tola Kocia Ostoja* ( w hodowli  Queens Flover*PL) Tola jak zawsze zaszalała otrzymała NOM BIS- Nominacja do Best In Show !!!


Była kolejna piękna Gwiazda Kasandra Kocia Ostoja*PL( w hodowli Kotuson*PL). Kasandra w pierwszym dniu, przy bardzo dużej konkurencji otrzymała ocenę doskonałą EX 3, a w drugim dniu EX 2. Bardzo wysokie noty jak na tak mocną i dużą konkurencję.

Kolejnym pięknym kotem był  SC Pincus Koty u Ali*PL ( w hodowli  White&Lilac*PL) jest to wnuczek naszej Dafne . Ojcem tego kocurka jest kocur GIC Angelo Kocia Ostoja*PL (w hodowli Koty u Ali*PL) . Pincus jest pierwszym i jedynym białym Brytyjczykiem z najwyższym tytułem SC w Polsce. Na tej wystawie też był Gwiazdą, pokonał konkurencję i otrzymał HP i NOM BIS – Nominacja do BEST IN SHOW !!!

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA- Ostrava,CZ 07/08.10.2017.

Na tę wystawę wybrała się wraz ze swoją właścicielką p. Izą piękna niebieska koteczka Kasandra Kocia Ostoja*PL. W pierwszym dniu, przy bardzo dużej konkurencji i poważnym dylemacie p. sędzi ze Szwecji Kasandra otrzymała ocenę doskonałą EX 2, a w drugim dniu  była najpiękniejszą niebieską  kotką w swojej klasie. Otrzymała EX 1, CAC, BIV !!! (ocena doskonała, certyfikat do tytułu CHAMPION i najładniejsza kotka w kolorze niebieskim)

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA- Wrocław 09/10.09.2017

Po dłuższej przerwie  piękna SC Benita Kocia Ostoja*PL,JW rozpoczęła wojaże po wystawach .  Pierwszą jej wystawą była wystawa we Wrocławiu, gdzie zaszalała jak zwykle i otrzymała oceny: 2xHP,2xNOM BIS, 2x BEST IN VARIETY Total, BEST FEMALE in Specjal British Show, BEST IN SHOW opposite sex !!! ( 2x ocena honorowa, 2 x najładniejsza kotka wystawy w kategorii Krótkowłosych, 2x najładniejsza kotka w kolorze, najładniejsza kotka Brytyjska na wystawie i nałdniejsza kotka wystawy !!!)

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA- Karlovy Vary,CZ, 16/17.09.2017

SC Benita Kocia Ostoja*PL,JW na następną wystawę wraz ze swoim właścicielem p. Krzysztofem wyjechała  do Karlove Vary i też  bez zaskoczenia otrzymała SUPER oceny: w oba dni ; i 2 x  HP,2 x NOM BIS, BEST IN SHOW FEMALE cat 3 !!!

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA – Białystok  30.09,01.10.2017.

Na tej wystawie  piękna Gwiazda z naszej hodowli (w hodowli Czankra*PL) SC Benita Kocia Ostoja*PL,JW  osiągnęła kolejny prestiżowy tytuł: DVM-Distinguished Variety Merit, czyli zasługa za wszystkie zasługi !!! 

Na tej wystawie też nie obeszło się bez  kolejnego Szału. Znowu SC Benita Kocia Ostoja*PL, JW (BSH g) była w centrum uwagi i otrzymała takie oceny: 2x HP, BEST IN VARIETY, NOM BIS !!!

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA -Kowno, LT, 07/08.10.2017.

Na kolejną wystawę Sc Benita Kocia Ostoja*PL, JW ( hodowla Czankra*PL) pojechała do Litwy . I znowu SZAŁ i powód do DUMY i RADOŚCI !!! Piękna Benita znowu była GWIAZDĄ i tak była oceniona: 2xHP, 2x NOM BIS i BEST IN SHOW FEMALE cat 3 !!!

Prestiżowa Gala w Łodzi 2017.02.

W tym SHOW wzięły udział najpiękniejsze i najbardziej zasłużone  koty z Polski i tylko te, które otrzymały oficjalne zaproszenia od zarządu FPL. Najbardziej zasłużoną kotką wywodzącą się z naszej hodowli była SC Benita Kocia Ostoja*PL,JW ( w hodowli Czankra*PL). Koteczka w kat. kotek  krótkowłosych zajęła 3-cie miejsce.

 

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA- Olomouc, CZ, 03/04.12.2016

Na tę wystawę pojechała poszaleć SC Benita Kocia Ostoja*PL,JW   (hodowla Czankra*PL). No i zaszalała w oba dni pokonała bardzo dużą konkurencję i otrzymała takie oceny: 2xPH,  2x Best In Variety Total, 2x NOM BIS, 2x BEST IN SHOW FEMALE cat 3 !!!

 


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA w Rovigo, Wenecja,IT,26/27.11.2016. 

Na tę wystawę wybrała się  wraz ze swoimi właścicielami Gwiazda Wystaw SC Benita Kocia Ostoja*PL, JW, (w hodowli Czankra*PL)

I jak to bywa w jej zwyczaju zaszalała w oba dni, pokonała wszelką konkurencję i okazała się najpiękniejszą kotką Brytyjską, najpiękniejszą kotką w kategorii wszystkich kotów krótkowłosych i decyzją całego składu sędziowskiego w sobotę została okrzyknięta  trzecim najpiękniejszym  kotem wystawy !!! W niedzielę było jeszcze lepiej, bo Benita była drugim najpiękniejszym kotem tej wystawy!!! Otrzymała takie oceny: 2 x HP,  2 x Best in Variety Total, 2 x NOM BIS,2 x BEST ADULT cat 3, BEST OF BEST 3(sobota) , BEST OF BEST 2 ( niedziela)  !!!!!

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA-Poznań,12,13.11.2016.

W tej wystawie wziął udział ( 17 m-cy) kocur z naszej hodowli  CH Ebbi Kocia Ostoja*PL (BSH a) ( w hodowli Zafibricat*PL). Ebbi pokonał konkurencję i uzyskał:  2x EX 1, i  2 x CACIB !!! ( dwa certyfikaty do tytułu IC).

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA -Rybnik, 22,23.10.2016.

W tej wystawie wzięła udział młoda debiutantka Kasandra Kocia Ostoja*PL (BSH a). Kasandra pokonała bardzo dużą konkurencję i otrzymała BIV !!!– najładniejsza kotka w kolorze niebieskim w klasie 12.   NOM BIS !!!– Nominacja do BEST IN SHOW !!!

Na tę wystawę przyjechały cztery koty z naszej hodowli ze swoją właścicielką p. Anitą: Dwoje to znane Gwiazdy wystawowe: SP Tola Kocia Ostoja*PL (BSH g) i SP Parys Kocia Ostoja*PL, DSM   i zadebiutowały dwie młode koteczki Kamelia Kocia Ostoja*PL i Lawenda Kocia Ostoja*PL. W sobotę Tola jak zawsze zaszalała, otrzymała: NOM BIS !!! i BIS NEUTER cat 3 !!!

Parys  tak jak Tola otrzymał NOM BIS !!! i BIS NEUTER cat 3 !!!   Tym BIS-em zdobył kolejny prestiżowy tytuł  DSM !!! Teraz Parys, po trudach wystaw zaserwował sobie labę, będzie w zaciszu domowym cieszył się swoimi  nie lada zasługami i wspominał swoje wyczyny na wystawach !!!.

 

 

W też uczestniczył nasz duży misio SC Gorbi Nalim*CZ i IC Pamela Kocia Ostoja*PL.

Gorbi w oba dni otrzymał ocenę honorową PH. Pamela otrzymałą w oba dni oceny doskonałe EX 1 i 2x CAGCIB ( dwa kolejne certyfikaty do tytułu GIC).


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA W Łodzi  05/06.11.2016.

Na tej wystawie ambitna GIC Benita Kocia Ostoja*PL ( w hodowli Czankra*PL)  w pierwszy dzień wystawy ukończyła ostatni najwyższy tytuł SC SUPREME CHAMPION !!!  Ponadto jak zwykle otrzymała ocenę doskonałą EX 1,CACS, BIV Total, NOM BIS !!!

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA Vinicne, SK   24/25.09.2016.

Na tej wystawie GIC Benita Kocia Ostoja*PL,JW ( w hodowli Czankra*PL) w oba dni otrzymała ocene doskonałą 2x EX 1, 2x CACS, Nominację do BEST IN SHOW -NOM BIS !!!

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA Bydgoszcz 24/25.09.2016.

W tej wystawie wziął udział kocur z naszej hodowli (w hodowli Zafibricat*PL ) Ebbi Kocia Ostoja*PL (BSH a). Ebbi  pokonał konkurencję i w oba dni otrzymał ocenę doskonałą EX 1, 2x CAC  i  na tej wystawie ukończył pierwszy tytuł CHAMPION !!!.

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA  w Burdgorf,CH-08/09.10.201.

GIC Benita Kocia Ostoja*PL,JW ( w hodowli Czankra*PL) W na tej wystawie otrzymała  w oba dni  2 x EX 1, 2 x CACS i 2 x NOM BIS ! Nominacje do BEST IN SHOW !!!

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA-Wrocław    01/02.10.2016.

Na tej wystawie GIC Benita Kocia Ostoja*PL, JW ( w hodowli Czankra*PL) w oba dni otrzymała oceny doskonałe EX 1 I dwa certyfikaty do ostatniego tytułu: 2x CACS i   Nominację do BEST IN SHOW:  2x NOM BIS !!! A w Specjalistycznej Wystawie Kotów Brytyjskich Benita okazała się być najpiękniejszą kotką Brytyjską!! 

 

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA- WARSZAWA, 10,11.09. 2016

Koteczka GIC,JW Benita Kocia Ostoja*PL  ( BSH g) dalej szaleje na wystawach, tym razem w Warszawie Na tej wystawie koteczka  otrzymała oceny doskonałe EX 1,  2x CACS  (certyfikaty do ostatniego tytułu SC),1x BIV Total,2x NOM BIS, 2x BEST IN SHOW cat 3-BIS  i w sobotę BEST OF BEST 3-BOB 3 !!!

 

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA-LONGARONE,IT 27/28.08.2016

Na tę wystawę wybrała się ze swoim właścicielem p. Krzysztofem  Gwiazda wystaw IC Benita Kocia Ostoja*PL ,JW (BSH g) ( w hodowli Czankra*PL). Jak zwykle Koteczka zaszalała  w oba dni otrzymała oceny doskonałe EX1, dwa certyfikaty CAGCIB i ukończyła tytuł GIC-WIELKI MIĘDZYNARODOWY CHAMPION !,    2x BIV, 2X NOM BIS, 2X BEST IN SHOW cat 3 i BOB 4- BEST OF BEST 4 !!!  Byłą czwartym najpiękniejszym kotem wystawy, a w tej wystawie brało udział ok. 500 kocich piękności różnych ras.

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA BOSKOVICE,CZ,13,14.08.2016

.Na tę wystawę wraz ze swoją właścicielką p. Anitą wybrały się Gwiazdy wystawowe: SP Parys Kocia Ostoja*PL, GIP Tola Kocia Ostoja*PL i zadebiutowała mała siostrzyczka Parysa- Kamelia Kocia Ostoja*PL (najmłodsza uczestniczka wystawy). (wszystkie koty przebywają w hodowli Queens Flover*PL.

 Wystawa jak  wszystkie poprzednie była bardzo udana. Parys otrzymał ocenę honorową PH, Nominację i BEST IN SHOW  NEUTER cat.3  !!!. Tola otrzymała Oceny: EX 1 i  dwa ostatnie certyfikaty  CACPS do najwyższego tytułu SUPREME PREMIOR i  NOMINACJĘ !!! Najmłodsza uczestniczka wystawy Kamelia Kocia Ostoja*PL otrzymała ocenę doskonałą EX !!! 

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA – PLZEN,CZ 30-31/07/2016.

Po raz kolejny koteczka z naszej hodowli IC Benita Kocia Ostoja*PL JW   ( w hodowli CZANKRA*PL) dalej szaleje na wystawach. W Pilźnie zaszalała i w oba dni pokonała wszystkie kotki  w kat 3 (krótkowłose) uczestniczące w wystawie i otrzymała oceny :EX 1,CAGCIB, BIV Total, NOM BIS, BEST IN SHOW !!!!!!

 

 


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA  LEGIONOWO,25,26.06.2016.

Nasz kocur SC  Gorbi Nalim,CZ wziął udział w konkursie TOP BRI 2015 i w kategorii kocury okazał się najpiękniejszym Drugim z kolei kocurem Brytyjskim i z tej racji  na tej wystawie od zarządu BRI CAT CLUB  otrzymał:  Dyplom potwierdzający wiarygodność wygranej, piękny Puchar i  piękne legowisko  firmy Ruffi !!!

 


To jeszcze nie koniec zaszczytów, bo kotka z naszej hodowli, która jest w hodowli Czankra*PL, IC,JW Benita Kocia Ostoja* zaszalała jak zwykle na kolejnej wystawie i udowodniła, że nadal jest Gwiazdą Wystaw !!! Benita też była uczestniczką konkursu   TOP BRI 2015 i w kategorii młodzieży w wieku od 3-10 mcy  okazała się najpiękniejszą koteczką i oczywiście zajęła Pierwsze miejsce !!!

W sobotę na tej samej  wystawie odbył się SPECJAL SHOW BSH i  IC,JW Benita Kocia Ostoja*PL (koteczka jest w hodowli Czankra*PL) pokonała swoją wcale niemałą konkurencję w kategorii kotek i okazała się najpiękniejszą kotką Brytyjską na tej wystawie !!! Benita na tej wystawie wystartowała w piątej klasie, czyli sięgnęła po następny tytuł GIC (WIELKI MIĘDZYNARODOWY CHAMPION) i w oba dni otrzymała oceny: EX 1,CAGCIB,BIV,NOM BIS !!! (oceny doskonałe, certyfikaty do tytułu, najładniejsza kotka w kolorze i w kategorii krótkowłosych).

 

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA  GLIWICE 

17,18-06-2016

W tej wystawie wzięły udział koty z naszej hodowli, które przysparzają nam, już od dawna  powodu do radości i dumy. jest to SP Parys  Kocia Ostoja*PL (BSH a) i GIP Tola KOCIA OSTOJA*PL (BSH g). Właścicielką wystawowych Gwiazdorów jest p. Anita. W oba dni pokonały konkurencję i Tola otrzymała takie oceny: w sobotę : EX1, CAPS, NOM, BIS neuter kat.3 !!!, a w niedzielę: EX1, CAPS, NOM !!!  Natomiast SP Parys w sobotę otrzymał ocenę honorową HP, a w niedzielę zaszalał i otrzymał takie oceny:  HP, NOM, BOS neuter kat. 3 !!! Na domiar tych zasług zostały jeszcze wręczone dla Duetu Gwiazdorów  STATUETKI dla  NAJBARDZIEJ UTYTUŁOWANYCH KASTRATÓW !

  

 

 

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA VINICNE,SK, (21,22.05.2016)

Na tej wystawie nasza najmłodsza koteczka Elite Blue of  Czankra*PL BSH a otrzymała w sobotę ocenę doskonałą EX 1,CAC  i ukończyła pierwszy tytuł CHAMPION !!! W drugim dniu  wystawy też otrzymała ocenę doskonałą EX1, CACIB -pierwszy certyfikat do drugiego tytułu IC.

.  

 

Na  tę wystawę  wraz ze swoją właścicielką p. Beatą przyjechała kolejna Gwiazda z naszej hodowli młodziutka koteczka  IC  ELLEN Kocia Ostoja*PL. Ellen rozpoczęła trzeci bardzo wysoki tytuł GIC (WIELKI MIĘDZYNARODOWY CHAMPION). W oba dni otrzymała EX 1, CAGCIB,BIV – najładniejszy kot w swoim  kolorze !

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA-ŻILINA,SK, 2016.05.01.

W tej wystawie wzięła udział piękna niebiesko-kremowa  koteczka  GIP Tola, która przyjechała ze swoja właścicielką p. Anitą. Tola tak  zaszalała, że pokonała  całą  konkurencję kastratów wszystkich ras z całej wystawy  i jednogłośnie od grona sędziowskiego otrzymała: BOB2 czyli  BEST OF BEST 2 !!!!! 

 

Z Tolą też przybył na wystawę kocur Parys Kocia Ostoja*, który jest już posiadaczem sześciu  tytułów –CH,IP,GIP,SP, SUPER KOT 2014, SUPER KOT 2015 !!! Parys z racji, że posiada już wszystkie tytuły wziął udział w wystawie jako Honorowy Gosć ! Otrzymał ocenę EX1,PH !!!

W tej wystawie wzięła też udział  druga piękność z naszej hodowli  niebieska koteczka CH Ellen Kocia Ostoja*PL. Ellen otrzymała ocenę doskonałą EX1 CACIB -pierwszy certyfikat do drugiego tytułu IC. Właścicielką koteczki jest p. Beata

 

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA -WROCŁAW 05/06.03.2016.

W tej wystawie wzięła udział koteczka z naszej hodowli: Gwiazda wystawowa  z trzema tytułami IC Benita Kocia Ostoja*PL,(JW)  w hodowli Czankra*PL). W pierwszym dniu wystawy koteczka otrzymała oceny: EX1 CACIB, BIV, NOM BIS !!! W drugim dniu EX1 CACIB, NOMINACJE i tym certyfikatem ukończyła tytuł  INTERNATIONAL CHAMPION  (MIĘDZYNARODOWY CHAMPION) !!! Koteczka poszalała po wystawach i w wieku 11 m-cy zdobyła, aż cztery  tytuły: JW, CH, IC, SK  (SUPER KOT 2015) !!!!!

Drugą Gwiazda na tej wystawie  też koteczka z naszej hodowli Ellen Kocia Ostoja*PL,  w klasie młodzieży w 11-ej klasie w oba dni pokonała pokaźną konkurencję  i w oba dni otrzymała ocenę doskonałą EX !!! ( Ellen jest w hodowli Siwy Dym*PL)

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA w WIEDNIU,AT 27,28.02.2016

Koteczka Benita Kocia Ostoja*PL (w hodowli Czankra*PL)  w sobotę we Wiedniu otrzymała ocenę doskonałą EX1,CAC  i ukończyła pierwszy tytuł CHAMPION !!! , w niedzielę rozpoczęła drugi tytuł INTERNATIONAL CHAMPION i uzyskała oceny: EX1, CACIB, NOM BIS !!!


PRESTIŻOWA GALA w ŁODZI 2016.02.07

W tym SHOW wzięły udział najpiękniejsze i najbardziej zasłużone  koty z Polski i tylko te, które otrzymały oficjalne zaproszenia od zarządu FPL.

Możemy  być naprawdę bardzo dumni z kociąt, które się wywodzą naszej hodowli !!!  Na tę Galę zostały zaproszone wysoko utytułowane koty: SP Parys Kocia Ostoja*PL ,GIP Tola Kocia Ostoja*PL (wł. p. Anita) i  Benita Kocia Ostoja*PL.(w hodowli Czankra*PL).   Trzy Gwiazdy Wystawowe  z naszej hodowli  dostąpiły nie lada zaszczytu  z rąk p. Anny Duraj ( Sekretarz Generalny  FPL) otrzymały  piękne Rozety i Dyplomy potwierdzające nadanie tytułu Super Kot 2015 !!!

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA w Genui,IT (23,24.01.2016)

Koteczka Benita Kocia Ostoja*PL (w hodowli Czankra*PL) dalej szaleje na wystawach. tym razem wyjechała do Włoch. W Genui wystartowała już  w klasie otwartej (koty dorosłe) i pokonując wcale  niemałą konkurencję otrzymała w sobotę oceny: EX1 CAC, BIV !!!  ( pierwszy certyfikat do tytułu CHAMPION). Drugi dzień wystawy był jeszcze ciekawszy, też Koteczka pokonała konkurencję i otrzymała ocenę doskonałą EX1 CAC,BIV, NOM BIS !!! Ale jesteśmy dumni !!!  Niezmiernie się cieszymy, że koteczka trafiła właśnie do takiej hodowli, jaką jest hodowla Czankra*PL


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA w Ostrawie,CZ, (09.01.2016).

Koteczka Benita Kocia Ostoja*PL,JW  (w hodowli Czankra*PL), nadal nam przysparza chwały. Rozpoczęła Nowy Rok wystawą w Ostravie i otrzymała ocenę EX1, NOM BIS !!! ( najładniejsza koteczka w kat 3).

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA -BUDAPESZT,HU (12,13.12.2015)

Na tę wystawę wybrała się wraz ze swoim właścicielem mała koteczka  Benita z naszej hodowli, która jest w hodowli  Czankra*PL. I tak jak na poprzednich wystawach koteczka zaszalała i uzyskała  w sobotę : EX1, NOM BIS i BEST IN SHOW JUNIOR !!!!!  To był piąty tytuł BIS w klasach kociąt i młodzieży i tyle potrzeba BISÓW, żeby uzyskać dożywotni tytuł , którym Benita może się już szczycić to jest tytuł JUNIOR WINNER !!!!

 

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA-Olomouc,CZ (05,06.12.2015)

To było niesamowite, to był SHOW, SZAŁ i SZOK !

W tej pięknej wystawie wzięło udział ponad 350 kocich piękności, a wśród nich była mała koteczka z naszej hodowli w klasie młodzieży(8,5 m-ca) Benita Kocia Ostoja*PL. Koteczka obecnie jest w hodowli  Czankra*PL. W oba dni koteczka zaszalała i poszła po bandzie  !!! W sobotę otrzymała EX 1, BIV, NOM BIS, BEST IN VARIETY, BEST IN SHOW JUNIOR, BEST IN CATEGORY BRI, BEST OF BEST 2  !!!!!

 W niedzielę mała Benita dokonała następnego CUDU !!! Pierwsza ocena była doskonała EX1 i poleciało: NOM BIS, BEST IN SHOW JUNIOR cat. 3, BEST IN CATEGORY 3, BEST OF BEST 1  !!!!  W W oba dni  koteczka  Benita okazała się być Najlepszym i Najpiękniejszym Kotem Wystawy !!!!!  Ale jesteśmy dumni , że z naszej hodowli wywodzą się takie idealne Piękności !!!!!


 

W tej wystawie wzięła też udział druga koteczka z naszej hodowli  Yvette Kocia Ostoja*PL. Yvetka też nam przysporzyła chwały, otrzymała ocenę doskonałą EX 1 i pierwszy certyfikat do tytułu CHAMPION-CAC !!! Koteczka Yvette jest w hodowli Arcykot*PL

 

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA w Łodzi, 21,22.11 2015  

Znowu mamy powód do radości !!!  Piękne koty z naszej hodowli: GIP Tola  i SP  Parys  w oba dni otrzymały bardzo wysokie oceny : Tola w pierwszym dniu otrzymała Ex1  CAGBIP, NOM BIS !!!, Parys HP, NOM BIS !!! w drugim dniu : Parys HP, Tola : Ex1, CAGBIP,NOM BIS, BOS !!!

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA w KARISRUHE ,14.11.2015

.Sama Radość i Duma !!! Koteczka z naszej hodowli Benita, która jest w hodowli Czankra*PL/  na niemieckiej wystawie w klasie młodzieży pokonała silną konkurencję kotów różnych ras krótkowłosych i otrzymała bardzo wysokie oceny: EX1, NOM BIS, BEST IN SHOW cat 3 !!!

W drugim dniu wystawy otrzymała EX1, NOM BIS !!!

Gdyby nie remis w ocenach sędziów i losowanie, to może by była powtórka z soboty….

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA- WARSZAWA, 

13-09-2015

   

Znowu powód do radości i do dumy, że z naszej hodowli wywodzą się takie piękne ” Gwiazdy Wystawowe” !  Dwie koteczki z naszej hodowli wzięły udział w tej wystawie Benita, która jest w hodowli  Czankra*PL otrzymała  oceny: Ex1, BIV, NOM BIS !, Afrodyta w hodowli Happy  Angels*PL, przy dużej i poważnej konkurencji otrzymała : Ex1 , CAC i ukończyła tytuł   CHAMPION !!!

MIĘDZYNARODOWA  WYSTAWA-WROCŁAW,05,06-09-2015.

W tej wystawie wzięły udział dwie koteczki z naszej hodowli: Afrodyta Kocia Ostoja*PL, w hodowli Happy Angels*PL i Benita Kocia Ostoja*PL (w hodowli  Czankra*PL). Obie koteczki pokonały dużą konkurencję. Afrodyta w oba dni otrzymała ocenę doskonałą Ex1 i certyfikaty  CAC do pierwszego tytułu CHAMPION !!1!

 

Benita zaszalała i w sobotę otrzymała  ocenę doskonałą Ex1 i  NOM BIS, a w niedzielę Ex1, NOM BIS , BEST  KITTEN SPECJAL  BRI SHOW i BEST IN SHOW KITTEN cat3 !!!

Jesteśmy bardzo dumni,że z naszej hodowli wyszły tak wspaniale zapowiadające się Gwiazdy wystawowe !!!

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA-Kędzierzyn,08.08.2015

Na tej wystawie zadebiutowała nasza mała koteczka Elite Blue OF Czankra  i otrzymała  od p. sędzi: Donatella Mastrangelo, IT ocenę doskonałą Ex, BIV i NOM BIS !!! Jesteśmy bardzo dumni z naszej małej Gwiazdki.Życzymy naszej koteczce dużych sukcesów wystawowych.

W tej wystawie wziął też udział nasz SC Gorbi i otrzymał ocenę PH i BOS  BRI !!!

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA  w Cieszynie. 2015.05.03

Na tej wystawie znowu  zaszalały koty z naszej hodowli ! Gorbi pokonał wielką konkurencję i otrzymał ocenę honorową PH, BIV, NOM BIS, BOS !!!       W tej Wystawie też wzięły udział koty z naszej hodowli Tola i Parys, których właścicielką jest pani Anita. Oboje pokonali  nie lada konkurencję i otrzymali najwyższe oceny. Tola otrzymała ocenę doskonałą Ex1 CAPIB,NOM BIS,BIS i Parys też otrzymał ocenę doskonałą Ex1 CAGPIB, NOM BIS, BOS !!!  Sędziowie byli całą trójką zauroczeni , a my dumni z panią Anitą, że mamy takie piękne Brytyjczyki !!!

To jeszcze nie koniec zasług . Była jeszcze dodatkowa „Pompa „!!!.  Było jeszcze oficjalne wręczenie pucharów dla Gorbiego i Parysa od Zarządu Klubu CCR, za zdobycie tytułu :  SUPER KOT 2014 !!!

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA we Wrocławiu 07/08.03.2015

W tej wystawie wzięły udział trzy koty z naszej hodowli: Gorbi i Pamela,i  przyjechała mała koteczka Yvette  ( dziecko Pameli)  ze swoim właścicielem p. Mariuszem. Wystawa była znowu bardzo udana. Gorbi znowu zaszalał, był królem Wystawy w sobotę otrzymał BOB 1- BEST OF BEST (NAJLEPSZY z NAJLEPSZYCH), a w niedzielę wygrał BEST IN  SHOW Brytyjczyków i BOB BRI!!!  Był najpiękniejszy !!!. Pamela pokonała konkurencję w swoje klasie i zdobyła drugi certyfikat do tytułu CHAMPION,p. sędzia H. Hornell był naszą Pamelą zauroczony.W oba dni sędziowie zachwycali się  małą Yvetką, która zapowiada się na Gwiazdę wystawową  !!!  Jesteśmy bardzo zadowoleni z kolejnej wystawy  i dumni z naszych podopiecznych !


 

 

MIĘDZYNARODOWA

WYSTAWA w Bielsku-Białej 14,15.02.2015.

W tej wystawie wzięły udział nasze kotki Paula , Pamela i Gorbi. Paula była w sobotę i  przy dużej konkurencji otrzymała ocenę  Ex2, Pamela w niedzielę była najładniejszą kotką w 9  klasie i z rąk p. Y Roca- Folcha ,FR otrzymała ocenę doskonałą: Ex1 i pierwszy certyfikat do tytułu CHAMPION -CAC. A Gorbi w sobotę zaszalał i otrzymał takie oceny:PH,BIV,NOM BIS,BOS cat3 !!!. W niedzielę otrzymał ocenę honorową PH !.


To jeszcze nie koniec pochwał i zaszczytów.

 Uczestnikami tej wystawy były koty z naszej hodowli: była mała koteczka Ygritte, której właścicielką jest pani Paulina z Rudy Śląskiej. I oczywiście jak zawsze był Gwiazdor IP Parys, który  uparcie dąży do ukończenia trzeciego tytułu GIP, i koteczka Tola, których właścicielką jest pani Anita z Sosnowca. Parys w oba dni jak zawsze  doszedł  do finału i otrzymał takie oceny: Ex1 CAGPIB,NOM BIS, BOS neuter cat 3 !!! Tola w oba dni otrzymała : Ex1 CAP, NOM BIS !!! I tymi ocenami zakończyła swój pierwszy tytuł , : CHAMPION !!! ( zdobyty w ciągu 1-go m-ca)

 

Jesteśmy dumni z naszych  wszystkich Piękności !

PRESTIŻOWY POKAZ W ŁODZI !!!   08-02-2015.

W tym Pokazie wzięły udział najpiękniejsze  koty  z Polski z najwyższymi osiągnięciami wystawowymi w roku 2014  !!!

IP Parys  z naszej hodowli, którego właścicielką jest p. Anita i SC Gorbi  dostąpili  nie lada zaszczytu . Otrzymali oficjalne zaproszenia   od Zarządu FPL po  odbiór  Dyplomów i Rozet potwierdzających nadanie tytułu: SUPER KOT !!! W Łodzi   08.02.2014 na specjalnie zorganizowanym  na tę okoliczność  przez Zarząd FPL Pokazie najpiękniejszych i najbardziej zasłużonych kotów w 2014 roku  prezes FPL  p. Sebastian Pruchniak wręczył obu Laureatom  Dyplomy i Rozety. Jesteśmy zaszczyceni i dumni !!!

 

 

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA w OSTRAVIE,CZ

 

W sobotę (10.01.2015)  na tej wystawie zaszalały kocięta z naszej hodowli, których właścicielką jest p. Anita.  Piękny niebieski kocur IP Parys rozpoczął, już z kolei trzeci tytuł  GIP.  Parysek otrzymał ocenę doskonałą Ex 1 CAGCIP i NOMINACJĘ !!! Tola  koteczka niebiesko-kremowa   otrzymała  ocenę doskonałą  Ex 1 CAP ( pierwszy certyfikat do Tytułu CHAMPION) i tak jak  jej kuzynek Parys -NOMINACJĘ !!!.  Sędziowie byli zachwyceni ich urodą i  wszystkimi cechami idealnego Brytyjczyka. Jesteśmy bardzo dumni z kociąt z naszej hodowli, które przysparzają nam chwały, a swoim właścicielom ogrom radości !!!

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA w BIAŁYMSTOKU-2014.10.11

Kolejna radosna nowina ! Kremowy kocur  z naszej hodowli Angelo Kocia Ostoja*PL, który przebywa w hodowli Koty u Ali*PL ,w Białymstoku  z rąk p. sędzi Hanne Sofie Sneum, DK  otrzymał ocenę doskonałą Ex1 i  zdobył ostatni certyfikat  CAGCIB do  pełnego tytułu GIC ! – WIELKI MIĘDZYNARODOWY CHAMPION !!!

KOLEJNY PIĄTY SC !!!

 W drugim dniu wystawy w Ostravie,CZ  05-10-2014 nasz Gwiazdor Gorbi otrzymał ostatni certyfikat  i jest już posiadaczem najwyższego tytułu SC !!! Jesteśmy dumni z naszego ambitnego  Misia. Gorbi szedł jak burza  przez wszystkie wystawy i w czasie dwa i pół miesiąca dokończył tytuł IC i ukończył dwa pełne tytuły GIC I SC  !!

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA-OSTRAVA,CZ-04-10-2014

 W Ostravskiej wystawie w 2014.10.04 wzięły udział 3 koty z naszej hodowli. Przyjechała na tę wystawę śliczna czteromiesięczna koteczka Wega ze swoją Panią Ewą. Rodzicami Wegi są: SC Emma Kocia Ostoja*PL i GIC Aurelius Agnus Dei,CZ. Drugim kotkiem był kocurek Newton w wieku 15-tu m-cy. Newton zaszalał na pierwszej swojej wystawie i otrzymał Ex1, CAP,NOM BIS neuter, BOS kat 3 !!! Właścicielką Newtona jest p. Karolina. Rodzicami Newtona są: Deizy Bona Dea,UA i GIC Aurelius Agnus Dei,CZ. Trzecim kotem był nasz Misio GIC Gorbi i otrzymał Ex1, CACS, BIV !

KOLEJNA MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA-TULLN-AUSTRIA-27/28.09.2014.

W pierwszym dniu wystawy nasz kocur otrzymał ocenę doskonałą Ex1 i ,certfikat do tytułu CACS i NOM BIS !.W drugim dniu  uzyskał Ex1 CACS. 

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA- WARSZAWA-13/14.09.201

Gorbi kontynuuje wojaże po wystawach w celu ukończenia ostatniego i zarazem najwyższego Tytułu-SC. W pierwszy dzień wystawy otrzymał ocenę doskonałą Ex1 i kolejny certyfikat CACS.  W drugim dniu też otrzymał Ex1, CACS I  NOM BIS !!!.

WYGRANA TRZECIA WYSTAWA !!!  Wrocław-07.09.2014

BOB 1 

Nasz piękny i niestrudzony GORBI nie miał dzisiaj sobie równych,  znowu poszedł po Bandzie !!! W drugim dniu wystawy, czyli 07.09.2014 we Wrocławiu wygrał całą Wystawę , pokonał 400 kotów i pozbierał wszystkie oceny we wszystkich kategoriach:Ex 1, CACS,BIV, NOM BIS,BIScat 3 BOB 1 Znowu był najpiękniejszym kotem całej Wystawy !!!

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA- WROCŁAW-06.09.2014

 

GORBI ZNOWU ZASZALAŁ !!!

Niestrudzony w bojach nasz piękny Gorbi znowu zaszalał ,zdobył drugi certyfikat do ostatniego tytułu   z oceną doskonałą Ex1 CACS, NOM BIS, BOS cat 3- BEST IN SHOW !!!.W tym dniu zorganizowano SHOW BRYTYJCZYKÓW i nasz Gorbi okazał się najpiękniejszym Brytyjczykiem i  za swoją nieskazitelną urodę Brytyjczyka wygrał kolejny NOM BIS !!! i BEST SPECJAL SHOW !!!

 

Gorbiemu towarzyszy na wystawach piękny kocurek (kastrat) Parys  z naszej hodowli. Parysek z rąk sędzi p.Olgi Sizowej,RU,otrzymał ocenę doskonałąEx1, CACIP-certyfikat do drugiego tytułu IP i NOM BIS !!!. Właścicielką Parysa jest p.Anita.

W drugim dniu wystawy Parys otrzymał  ocenę Ex1, CACIP,BIV,NOM BIS !!!    I na tej wystawie ukończył drugi z kolei tytuł IP- INTERNATIONAL PREMIOR !!! Parysek też jest nie lada Gwiazdorem, bo w ciągu niespełna dwóch m-cy  został właścicielem dwóch tytułów: PRi IP. Sędziowie na wszystkich wystawach byli Parysem zachwyceni !

 

Kolejne Mega Sukcesy na Wystawach !!!  Międzynarodowa Wystawa na Słowacji-30.08-2014.

BOB 1

Czwarty najwyższy tytuł  SC  (SUPREME CHAMPION w naszej hodowli. Nasza piękna koteczka Emilka zdobyła ostatni certyfikat do  tego tytułu w Żilinie ,SK. To jeszcze nie koniec radości, nasz piękny Gwiazdor Gorbi wygrał całą ,już drugą wystawę w ciągu niespełna dwóch miesięcy i z taką”Pompą” ukończył przedostani tytuł GIC  -WIELKI MIĘDZYNARODOWY CHAMPION !!! 

 Jesteśmy bardzo dumni z naszych Gwiazdorów i ich sukcesów !!!.

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA- BOSKOVICE,CZ  09,10-08-2014

Nasz Misio Gorbi wybrał się  na wystawę do Boskovic,CZ, w pierwszy dzień wystawy  pokonał bardzo liczną i naprawdę mocną  konkurencję  i  z rąk p.sędziego K. Preisa z Norwegii otrzymał ocenę doskonałą Ex1 CAGCIB, BIV TOTAL, i NOM BIS !

W drugim dniu też  pokonał konkurencję i otrzymał  ocenę doskonałą Ex1 i kolejny certyfikat do przedostatniego tytułu GIC i  BIV !!

PIĘKNA MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA W GLIWICACH !!!

 

19,20.07.2014.

Szał na wystawie !!! Nasze koty zdominowały całą wystawę !!! Kocurek z naszej hodowli, dziecko CH Ismeny Kocia Ostoja*PL i GIC Aureliusa Agnus Dei,CZ , jako kastrat w sobotę otrzymał  wszystkie wysokie oceny, jakie można uzyskać na kilku wystawach. On wygrał wszystko. Otrzymał oceny: Ex 1, CAP,, NOM BIS, BIS neuter cat. 3.  W niedzielę, przy bardzo dużej konkurencji ( były  piękne  koty różnych ras krótkowłosych ) naprawdę nie do uwierzenia !!! To się bardzo rzadko zdarza ku naszemu zaskoczeniu  wszyscy sędziowie z różnych Państw jednogłośnie wybrali  Parysa i znowu Parysek okazał się najpiękniejszym kotem z wszystkich naprawdę pięknych !!! Otrzymał wszystkie te same oceny, jakie otrzymał w sobotę i moc nagród !!! Właścicielka Parysa p. Anita z Sosnowca, jest przeszczęśliwa, bo teraz ma całkowitą pewność, że nabyła  z naszej hodowli kocurka 'Cudo i ideał w swojej rasie !!!  Podzielamy radość p. Anity i bardzo się cieszymy, że z naszej hodowli wywodzą się tak piękne koty.

Na potwierdzenie ideału rasy  BRI nasza GIC Dafne  otrzymała dożywotnio drugi tytuł  DM- DISTINGUISHED MERIT !!!. Ten tytuł świadczy, że nasza Dafne i jej potomstwo  jest ideałem  kota Brytyjskiego !  Do tego tytułu  potrzebne są wiarygodne dyplomy jej pięciorga  dzieci z tytułami od IC przebywających w różnych hodowlach, a tymi dziećmi są : GIC Angelo Kocia Ostoja*PL w hodowli Koty u Ali , SC Emma Kocia Ostoja*PL, SC Emilka Kocia Ostoja*PL, GIC Idol Kocia Ostoja*PL w hodowli Daymon.PL i  siostra Idola  IC Izyda w hodowli Rainbow Home, DE Dafne odebrała na tej wystawie Dyplom z tytułem DM i piękny puchar.

Drugi puchar i piękną rozetę za uzyskanie najwyższego tytułu  SC otrzymała córka Dafne SC Emma Kocia Ostoja. Emilka w sobotę zdobyła kolejny certyfikat do najwyższego tytułu SC Ex 1 CACS.

BOB 1

To jeszcze nie jest koniec kocich Zasług. Nasz kocur Gorbi Nalim, CZ zakupiony z hodowli Alfa-Pol- Cat pobił Rekord !!! Całe grono sędziowskie  uznało naszego kocura za najpiękniejszego kocura  całej wystawy ( a było ponad 300 kocich piękności) i otrzymał nasz Piękniś takie oceny: certyfikat do trzeciego tytułu  ocenę doskonałą Ex 1,  CAGCIB,  BIV, NOM BIS , BIS cat. 3 i BOB 1 !!!  Oceny uwieńczono pięknym pucharem i masą nagród, przyznawanych kolejno za każdą ocenę !!! Jesteśmy dumni i  z naszych  pluszowych i ambitnych  podopiecznych. Są naprawdę chlubą naszej hodowli !!! 

 

Kolejny CHAMPION !!!

Najświeższe radosne wieści.Nasza  piękna  koteczka Ismena wybrała się na Międzynarodową Wystawę do Brna, CZ . I tam ukończyła tytuł CHAMPION !!! Sędzia p. B. Nemcova była naszą Ismenką zachwycona.

Nasze dwa kocury SC Cezar i GIC Aurelius ,  dla przypomnienia wybrali się  na niedzielną  Międzynarodową Wystawę do Krakowa , a dokładnie 08-06-2014. Cezar już jako kastrat otrzymał  drugi  z kolei certyfikat do ponownego tytułu CHAMPIONA  i NOM BIS, a Aurelius  uzyskał pierwszy certyfikat do najwyższego tytułu, jakim jest SC- SUPREME CHAMPION. sędziowie  z Francji i ze Szwajcarii byli nimi zachwyceni !

 

Kolejna radosna nowina !!!  Koteczka Orchidea z naszej hodowli, córka naszej SC Emmy na wystawie w Jaworznie 05-04-2014  w klasie młodzieży z rąk p. sędzi n. Sidorowej,RU otrzymała ocenę doskonałą Ex1. W ocenie sędzi koteczka jest idealnym, bez żadnych uchybień 100% Brytyjczykiem !!! Jesteśmy dumni !!! Gratulujemy i  dziękujemy p. Irenie i p. Krzysztofowi  za  to, że koteczka jest  tak piękna ! Bo jest zadbana i kochana.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piękny niespełna dwuletni  kocurek Idol z naszej hodowli, który jest w hodowli  Daymon, na wystawie w Bielsku 15-02-2014 ukończył bardzo wysoki , już przedostatni tytuł  GIC (WIELKI MIĘDZYNARODOWY CHAMPION) !!!. 

 

TRZECI SC- EUROPEJSKI CHAMPION W NASZEJ HODOWLI !!!  Nasza piękna koteczka Emma w  ekspresowym tempie, bo w ciągu 2 miesięcy  (od 16.11.2013-25.01.2014) zdobyła  czwarty i zarazem ostatni najwyższy tytuł  SC !!!  Pierwszy certyfikat  Ex1 CACS BIV, NOM BIS otrzymała na wystawie w Żorach, a   ostatni i dziewiąty  zdobyła w Berlinie,DE. Jesteśmy bardzo zadowoleni i dumni, że nasze koty, poprzez oceny sędziów z całego świata udowodniły, że są idealnymi , bez żadnych uchybień w tej rasie idealnymi Brytyjczykami !

Nasza mała Paula w wieku 14 m-cy  w klasie 12 (od 3-6 m-cy) na wystawie w Libiążu 2013..10.06, konkurowała  ze starszymi od siebie kotkami i okazało się, że jest najładniejszą koteczką Brytyjską. z rak p. sędzi; Lotte Borch , DK otrzymała ocenę doskonałą Ex1.

Nasze cztery Gwiazdy w dniu 16-11-2013 wybrały się na Międzynarodową wystawę do Żor. Wystawa  była bardzo udana ! Ismena, Emma i mała Pamela  z rąk p. sędzi Angeliki Kneifel,DE otrzymały: Ismena ocenę Ex1 CAC (certyfikat do tytułu CHAMPION, Emma ocenę EX1 CACS  (1-szy certiyfikat do ostatniego tytułu SC)  ponadto BIV ( najładniejszy kot w kolorze niebieskim i Nom BIS ( najładniejszy kot w kategorii krótkowłosych ). Mała Pamela w klasie od 3-6m-cy otrzymała ocenę doskonałą Ex1, BIV i NOM BIS ! Emilka z rąk p. sędzi Vesny Riznar-Resetic, HR otrzymała ocenę doskonałą Ex1 CACS ( pierwszy certyfikat do ostatniego tytułu SC ) EUROPA CHAMPION).

To jeszcze nie koniec radości, na wystawie był piękny kocurek Idol z naszej hodowli ( brat Ismeny), który mieszka w hodowli Daymon*PL i też otrzymał ocenę doskonałą Ex1 CAGCIB (kolejny certyfikat do tytułu GIC) i BIV ! Gratulacje dla właścicieli  Idola dla p. Doroty i p. Marka !

Nasze kotki kontynuują wojaże ,po wystawach i 30-11-2013 oparły się na wystawie w Olomoucu ,CZ. Poszło Im bardzo dobrze, przy bardzo dużej konkurencji w ocenach wypadły świetnie. Ismena otrzymała 2-gi z kolei certyfikat do tytułu CHAMPION: Ex1 CAC, GIC Emma otrzymała 3-ci z kolei certyfikat do tytułu SC i GIC Emilka otrzymała , też 3-ci certyfikat do tytułu SC i wygrała BIV! (najładniejszy kot w swoim kolorze) ! Jesteśmy bardzo zadowoleni !